Štětec na UV gel, ELITE LINE - Oval 8
Kompletní specifikace
Kvalitní štětec Kolínský na gel Oval 8 z prémiové řady ELITE LINE
Kolinsky luxusní štětec pro snadnou nehtovou modeláž UV gely. Model Oval 8 je skvělým společníkem pro práci s gelem, polygelem a akrygelem. Zakulacený přírodní vlas je široký 6 mm a s délkou 10 mm je perfektní pro kvalitní a rychlou modelaci.
Jaké má štětec Oval 8 vlastnosti?
Štětec je určen pro modelaci gely. Přírodní Kolinsky vlas je exkluzivní a chrání jej víčko. Materiál usnadňuje čištění. Se správnou údržbou vás štětec překvapí dlouhou životností.
Modelaci gelem, polygelem a akrygelem.
Akryl.
Snadná s cleanerem štětců.
Délka vlasu 10 mm, šířka vlasu 6 mm.
POZOR: Štětce jsou chráněny speciálním lepidlem, aby nedošlo k jejich poškození. Nový štětec důkladně oprašte a pomerančovým dřívkem pročesejte. Potom navlhčete buničinu čističem štětců a štěteček jedním tahem od rukojeti ke špičce dočistěte. Nakonec jej nezapomeňte namočit do podkladového gelu či lesku, který následně zapracujete a v posledním kroku opět jediným tahem buničinou setřete. Takto ošetřený štětec je připraven k použití.
- Čištění po každém použití:
Po práci s barevnými materiály štětec otřete do cleanerem navlhčené buničiny. Následně jej namočte do podkladového gelu, zapracujte a opět setřete buničinou. Podle potřeby zopakujte, dokud štětec nezůstane čistý. Hotovo! Štětec můžete uložit.
Pro dlouhou životnost štětce jej nezapomeňte uložit do vhodné dózy nebo stojanu.
Zboží zařazeno v kategoriích