Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

Hodnocení na Heurece

Zákazníci nás rádi doporučují.
Moc vám děkujeme!
Bez vás bychom toho nedosáhli.

 

 

Zůstaňme v kontaktu

 

AKCE

Cena 15,0 Kč (0,6 EUR)
skladem

16. 01. 2017

Francouzská manikúra gel lakem + návod na zdobení gel laku

 

Dokonalá francouzská manikúra gel lakem? Je to jednodušší než si myslíte. Připravili jsme pro vás velmi jednoduchý návod krok za krokem za použití zvýhodněné sady French setu. K této sadě obdržíte zdarma praktické šablony, pomocí kterých vykreslíte bílou špičku jako profesionál. 

 

Sada gel laků pro francouzskou manikúru French Set

 

 

 

Jak na to krok za krokem: 

 

 

           

 

Obrázek č.1 - Připravíme si Gel lak bázi (v našem případě Base/Top). Vhodná je i extra silná Pro Báze, dále bílý gel lak na nehty, např. Just White Mini Star 5ml, přírodní makeup gel lak např. French Pink. Dále budete potřebovat Primer na nehty (odmašťovač a přilnavač přírodního nehtu). Dále budete potřebovat šablony pro vymodelování bílé špičky, jemný pilník na nehty a případně Cleaner s buničinou pro očištění gelového výpotku. Vhodný je také leštící blok pro jemné zdrsnění nehtu. 

 

Obrázek č.2 - Přírodní nehet jemně zbrousíte pilníkem, očistíte od brusného prachu a nanesete v tenké vrstvě Primer. Primer usychá na vzduchu, proto vyčkejte několik sekund než Primer zavadne. Poté nanášejte v tenké vrstvě podkladový gel lak (např. Base/Top), ten vytvrzujte v lampě a poté aplikujte tenkou vrstvu makeup gel laku. Např. French Pink gel laku. Tu vytvrdíte opět v lampě. 

 

 

           

 

Obrázek č.3 - Výpotek po vytvrzení French Pink gel laku setřete Cleanerem nakápnutém na buničinu.

 

Obrázek č.4 - Jemným blokem na nehty lehce zdrsníte povrch nehtu. Je to z důvodu lepšího přilnutí následující vrstvy. Brusný prach očistíte kartáčkem.

 

 

           

 

Obrázek č.5 - Pinzetou odlepíte jeden proužek a opatrně nalepíte na nehet. POZOR - nedotýkejte se prsty gel laku zabráníte přenesení mastnoty a prachu z prstů na gel lak.

 

Obrázek č.6 - bílým gel lakem vyplníte prostor mezi nálepkou a špičkou. Nebojte se a klidně přetáhněte na šablonu. Nanášejte v jedné tenké vrstvě. Poté vytvrzujte v lampě. V případě nutnosti sjednotíte bílou šppičku opakovaně nanesením druhé vrstvy, kterou opět vytvrdíte v lampě.

 

 

           

 

Obrázek č.7 - po vytvrzení setřete výpotek Cleanerem.

 

Obrázek č.8 - a pinzetou opatrně sejměte šablonu z nehtu. 

 

 

          

 

Obrázek č.9 - opět jemně zbrousíte blokem, věnujte pozornost především bílé špičce a přechodu.

 

Obrázek č.10 - poté oprášíte opět brusný prach a zafixujete Finish gel lakem (Base/Top v našem případě), lze použít i např. pevný Pro Finish. Po vytvrzení setřete opět výpotek Cleanerem a je hotovo!

 

 

 

 

 Postup zdobení francouzské manikúry (příp. barevného gel laku)

 

 

           

 

Obrázek č.11 - zdobení pomocí třpytek (glitter, brokát...) je jednoduché. Na připravený nehet - v našem případě již hotovou francouzskou manikúru (POZOR - nenanášejte finish gel lak) nanesete tenkou vrstvu průhledného gel laku (např. Base/Top). Aplikujte jen tam, kde si přejete zdobení umístit, např. v oblasti bílé špičky. 

 

Obrázek č.12 - pomocí aplikátoru nebo štětečku naneste zdobení podle své fantazie do výpotku. Vytvrďte v lampě. Poté zafixujte Base/Top (nebo Pro Finish - doporučujeme pro větší třpytky, kamínky) a vytvrďte v lampě. Setřete výpotek a je hotovo! ;)

 

 

          

 

Obrázek č.13 - V případě aplikace nálepek, razítka, vodolepky... Setřete výpotek barevného gel laku cleanerem. Nalepte nálepku, vodolepku, obtiskněte razítko. 

 

Obrázek č.14 - Zafixujte finish gel lakem, v našem případě Base/Top nebo Pro Finish gel lakem (doporučujeme pro větší zdobení a vodolepky) a vytvďte v lampě. Výpotek opět setřete Cleanerem. A je hotovo ;)

 

 

Praktické video - aplikace francouzské manikúry 

Video zobrazuje metodu nanášení francouzské špičky bez použití šablon. Video ukazuje pokročilou metodu vykreslení bílé špičky. Tato metoda je vhodná pro všechny, kdo chtějí více vykrojeného smajlíka.

 

 

 

 

A na závěr trocha inspirace jak nazdobit gel lak 

(zdroj Pinterest)